fbpx
 

Meist

Entro - kes me oleme?

ENTRO – kes me oleme?

ENTRO sündis alustavate ettevõtjate vajadusest taskukohase, kuid professionaalse tagalatoetuse järele. Enamik värskeid ettevõtjaid kulutavad enda olulisimat ressurssi – aega  – bürokraatia peale, milleks neil pole ei ettevalmistust ega tahtmist.

Taskukohasest tagalatoetuse ideest on nüüdseks välja kasvanud soov olla ETTEVÕTLUSAGENTUUR. Töötame selle nimel, et pakkuda ettevõtjatele terviklahendusi äritegevuse edendamiseks. Seetõttu pakume raamatupidamist, turundust, nõustamist, bürooruume ning arendame Nutiarve tarkvara. Läbi partnerite pakume tuge ka äriplaanide, kindlustuse ja õigusega. Me loome ettevõtjatele võimalusi oma äri veelgi efektiivsemaks muutmiseks. Meie soov on propageerida läbipaistvat ja ausat ettevõtlust.

Meie tööd iseloomustab pidev lahenduste otsimine. Töötame igapäevaselt, et meie klientide mured oleksid lahendatud kiiresti ja neile kõige kasulikumal viisil. Me näeme ennast ettevõtjate partnerina mitte klienditeenindajana.

 

Meie eesmärk on pakkuda häid emotsioone läbi ettevõtluse.

Visioon

Tahame olla kõige ihaldusväärsem ettevõtlusagentuur Eestis!

Missioon

Aitame saavutada ettevõtetel ärilist edu läbi personaalse lähenemise, professionaalsuse ja pühendumise pakkudes vajalikke tugiteenuseid.

Väärtused

Professionaalsus, personaalsus, pühendumine, edumeelsus ja innovatsioon

Kliendid räägivad

Liikmelisus

Partner raamatupidamises peab olema kindel ja usaldusväärne. Läbi Entro on ka sinu ettevõte organisatsioonides esindatud ja ideed kuuldavad. Entro on Eesti Kaubandus- Tööstuskoja ja Eesti Maksumaksjate Liidu liige. Lisaks on Entro Business Network International liige, mis on maailma juhtiv ärialase koostöö ja soovituste organisatsioon. BNI liikmeteks on oma valdkonna asjatundjad, kes aitavad üksteise ärisid kasvatada läbi BNI peamise väärtuse – Givers Gain ® (andjad võidavad). BNI® liikmelisus pakub võimalust osaleda ärialastel koolitustel, õppida üksteiselt ning võimalust suhelda ja teha koostööd sadade tuhandete teiste BNI® liikmetega üle maailma.