fbpx

Äriaadressi teenus – mis see on ja kuidas see mind aitab?

Kõik ettevõtjad teavad, et äriaadress on oluline. Sinna saabuvad ametlikud kirjad, pakid, kuid samamoodi annab see aimu ettevõtte kuvandist ja usaldusväärsusest. Seetõttu kasutavad aina enam ettevõtjaid äriaadressi teenust.

Äriaadressi teenus on sisuliselt sulle sobiva äriaadressi rentimine. Eestis on võimalik ettevõtet registreerida vaid siis, kui on olemas kohalik äriaadress. Mõnel juhul lisatakse Äriregistrisse kodune aadress, kuid on teada, et Tallinna kesklinna registreeritud ettevõttel on oluliselt rohkem usaldusväärsust kui magalapiirkonda registreeritud ettevõttel.

Äriaadressi teenust pakuvad büroohotellid, õigusbürood aga ka mõned raamatupidamisettevõtted. Teenuse kasutamiseks sõlmitakse enamasti leping ning esitatakse arve pikema perioodi kohta, näiteks kuueks kuuks, aastaks või isegi pikemaks.

Äriaadressi rentimisel on mitmeid eeliseid. See aitab optimeerida kulusid seoses bürooruumi rentimisega. Samuti loob mainekas piirkonnas äriaadress ettevõttele kuvandi ja usaldusväärsuse. Asukohta saab kasutada nii ettevõtte turundusmaterjalides kui ka ametlikes dokumentides. Teisisõnu see teeb äri lihtsaks ja mõnusaks. Loe postitust 5 põhjust, miks valida virtuaalkontor ja veendu ise!Mida äriaadressi teenus sisaldab?
  • Äriaadressi ettevõtte registreerimiseks Äriregistris.
  • Äriaadress posti kätte saamiseks.
  • Posti töötlemist ja edastamist vastavalt kokkuleppele.


Lisaks peamistele äriaadressi teenustele pakuvad osad ettevõtjad lisateenuseid. Näiteks Entro pakub lisaks äriaadressi teenusele virtuaalkontorit, kus lisaks kirjadele hallatakse emaili ja telefonikõnesid. Mõned ettevõtted pakuvad ärialaseid konsultatsioone, aitavad koostada ettevõtte asutamisdokumente ja pakuvad abi ettevõtte registreerimisel. Äriaadressi teenusele mõeldes soovitame hinnata vajadust lisateenustele. Kui on teada, et neid on tulevikus vaja, on otstarbekas valida selline teenusepakkuja, kellel on vastav pädevus.HEA TEADA!

Äriaadressi teenus sobib nii Eesti residentidele kui ka mitteresidentidele.