fbpx

Büroohotell – mugav lahendus igale ettevõtjale

Ettevõtte käivitamine saab tavapäraselt alguse kodust. See on mugav, paindlik ja taskukohane võimalus alustada äritegevust, kuid millal oleks õige aeg mõelda oma bürooruumidele? Loe meie blogi ja saa teada!

Büroohotell pakub ettevõtjatele arenguvõimalusi ja motiveerivat töökeskkonda. See on osa ettevõtte identiteedist ja arengustrateegiast. Soovitame kolida büroohotelli, kui…OLED PALKAMAS TÖÖTAJAID

Ettevõtlusega alustades on inimesed harjunud kõiki toiminguid tegema ise, kuid äri kasvades tekib vajadus töötajate järele. Bürooruumide puududes ei ole ettevõtjal mugavat ega esinduslikku keskkonda, kus viia läbi tööintervjuusid. Samuti ei ole uutele töötajale pakkuda kontoriruume. Büroohotell lahendab mõlemad probleemid.

OTSID TÖIST KESKKONDA

Kodus töötamisel on hulgaliselt eelised, kuid tegelikult veel rohkem segavaid asjaolusid. Kodune keskkond ei ole loodud töö tegemiseks ja on tavapärane, et hommikune kohv kestab pisut kauem, televiisor jääb mängima või on saabunud õhtusöögiaeg. Segajaid on oluliselt rohkem ja töö kuhjub.

VAJAD ROHKEM RUUMI

Kui ettevõte kasvab hoogsalt, siis ruumivajadus kasvab sama kiiresti. Ettevõtte arenemisel on tihtipeale vajadus uute töötajate ja heade töötingimuste järele. Samuti suureneb ettevõtlusega seotud kirjanduse, dokumentide ja lepingute hulk. Paratamatult tekib vajadus spetsiaalselt ettevõtlusele mõeldud ruumide – büroo – järele.SIND OOTAVAD KOHTUMISED PARTNERITE JA KLIENTIDEGA

Kontoriruumide rentimisel nähakse tihtipeale ainult lisakulu, kuid tegelikult aitab see kaasa ettevõtte kasvule. Võttes partnereid, kliente ja varustajaid vastu esinduslikuks büroos, tekitab see erinevalt kodus või kohvikus peetavatest kohtumistest rohkem usaldust.

SOOVID ARENDADA TÖÖALAST SUHTLEMIST

Viies äri büroohotelli, on töötajad pidevalt omavahelises suhtluses. Selline suhtlus soodustab ideede arendamist ja muudab inimesed loomingulisemaks. Bürooruumides üheskoos töötamine muudab asjaajamise kiiremaks, efektiivsemaks ja lihtsamaks.

VAJAD TUGITEENUSEID

Koduses keskkonnas büroo loomine on tülikas. Kontoris on see-eest olemas kõik vajalikud tugiteenused, alates internetist, arvutist ja seadmetest, lõpetades sekretäriteenusega. Hoolitsetud on ka selle eest, et töötajatel oleks mugav kohvipaus, mõnusad koosolekud ning puhas töökeskkond.Büroohotell aitab hoida kulusid kokku

Kuigi esmapilgul võib tunduda büroohotelli kasutamine kulukas, siis tegelikult pakub see mitmeid säästlikke alternatiive. Ruume on võimalik rentida vastavalt soovitud ajale, nii kuu-, päeva- kui tunnipõhiselt. Samuti on jagatud interneti-, koristus- ja halduskulud, mis kodukontori puhul oleksid vaid ühe inimese kanda.Kokkuvõttes on büroohotell ettevõtjale mugav lahendus ettevõtte arendamiseks. Kui see kõik sind ei veennud, siis tule proovi meie bürooruume ja avasta büroohotelli võlud. Uuri lähemalt Entro büroohotelli võimalusi.