fbpx

ISEE on nüüd Ettevõtlusagentuur Entro

Meil on au ja rõõm teatada, et Intelligent Solutions Estonia on uuenenud – meist on saanud Ettevõtlusagentuur Entro! 

Muutuse käivitasid just Sina. Meie kliendiportfell on mitmekesine, nooruslik ja äge – inspireeriv! Tahame olla Sinu jaoks paremad. Seetõttu muutsime ka välimust ja sisemust, et olla oma klientidele suunanäitajaks ettevõtlusmaailmas.Ettevõtlusagentuur Entro – kes me oleme?

Me loome ettevõtjatele võimalusi äri veelgi efektiivsemaks muutmiseks.Intelligent Solutions Estonia eesmärk oli pakkuda ettevõtjatele mugavat ja taskukohast tagalatoetust. Sellest ideest on nüüdseks välja kasvanud soov olla ETTEVÕTLUSAGENTUUR. Töötame selle nimel, et pakkuda ettevõtjatele terviklahendusi äritegevuse edendamiseks. Seetõttu pakume raamatupidamist, turundust, nõustamist, bürooruume ning arendame Nutiarve tarkvara. Läbi partnerite pakume tuge ka äriplaanide, kindlustuse ja õigusega. Me loome ettevõtjatele võimalusi oma äri veelgi efektiivsemaks muutmiseks.

Meie tööd iseloomustab pidev lahenduste otsimine. Töötame igapäevaselt, et meie klientide mured oleksid lahendatud kiiresti ja neile kõige kasulikumal viisil. Me näeme ennast ettevõtjate partnerina. Meie eesmärk on pakkuda häid emotsioone läbi ettevõtluse.

VISIOON

Tahame olla kõige ihaldusväärsem ettevõtlusagentuur Eestis!

MISSIOON

Aitame saavutada ettevõtetel ärilist edu läbi personaalse lähenemise, professionaalsuse ja pühendumise pakkudes vajalikke tugiteenuseid.Milline on uus bränd?

Entro on fun, kihvt ja sõbralik.Meie kliendid on meie väärtus. Ettevõtjad, kes meiega koostööd teevad on noorusliku suhtumisega, otsivad elult uusi väljakutseid ja neile meeldib aktiivne eluviis. Neid iseloomustab edumeelsus ja soov saavutada midagi enamat. Seetõttu soovib ka Entro olla värske, kaasaegne, trendikas ja nooruslik. Entro kannab endas kindlust, rahulikkust, tõsiseltvõetavust ja usaldusväärsust. Entro bränd näitab, et meil on olemas lahendused. Seda ei iseloomusta igavus, odavus, konservatiivsus ega pealiskaudsus.Entro väärtuspakkumine

Väärtused on need, mis viivad edasi.Entro eesmärk on pakkuda häid emotsioone läbi ettevõtluse. Soovime, et meil on õnnelikud kliendid ja töötajad – see on osa meie strateegiast. Meie unikaalne väärtuspakkumine on kiire personaalsus. Me oleme väiksed, ning tänu sellele on meil lihtne ennast ümber organiseerida, olla paindlikud ja vastutulelikud. Seeläbi loome häid emotsioone, kindlustunnet ja ehitame tugevat vundamenti tulevikuks.

Entro põhiväärtusedPERSONAALSUS

Soovime pakkuda individuaalset lähenemist nii kliendile kui ka töötajale, sest igaüks on erinev oma oskuste, teadmiste, vajaduste ja isiksuse poolest.

PÜHENDUMINE

Oleme pühendunud meeskonnale, kliendile ja ettevõttele. Niisamuti on ettevõte pühendunud oma töötajatele. Oleme hoolivad ja teeme koostööd.

EDUMEELSUS JA INNOVATSIOON

Oleme edumeelsed ja tulemustele orienteeritud. Seame enda töös eesmärke ja saavutame neid. Loome igapäevaselt uusi lahendusi oma töö mugavamaks muutmiseks.

PROFESSIONAALSUS

Oleme usaldusväärsed ja lahendustele orienteeritud. Me ei jäta klienti vastuseta – me leiame selle alati. Meil on olemas oskused, teadmised ja kogemused ning me koolitame end pidevalt.Mida meie logo tähendab?

Meie logo kannab endas brändiloogikat.

Logo inspiratsiooniks on Ray DalioFive Step Process”.

Entro tegemisi iseloomustab pidev protsess:

  1. kõigepealt paneme paika eesmärgid;
  2. selgitame välja probleemid ja takistused, mis võivad tekkida;
  3. teeme analüüs, et optimeerida oma tegevusi;
  4. paneme paika tegevusplaani;
  5. ja asume tegutsema.


Miks valisime just need värvid?

Entro kandvad värvid on roheline ja hall.Need värvid kannavad endas märksõnu, mis annavad edasi meie sõnumit.

Oleme selgelt orienteeritud kasvule, kuid soovime, et meie tegevuses oleks ka harmoonia ja turvalisus. Seda väljendab roheline. Samuti soovime, et meie bränd oleks soliidne, mida kannab endas hall värv.

Mida arvad meie uuest brändist sina?