fbpx

Raamatupidamisteenus – mis see on ja kuidas see mind aitab?

Alustavad ettevõtjad arvavad ekslikult, et suudavad ettevõtte rahaasjad hoida esialgu korras ise. Levinud on arusaam, et paari ostutehingu jälgimine ja endale palga maksmine ei vaja erilisi teadmisi.  Raamatupidamisteenus aitab alustavatel ettevõtjatel hoida rahaasjad korras ettevõtte loomise päevast.

Raamatupidamisteenus on raamatupidamise sisseostmine. Selle asemel, et ettevõtte käivitamisel muretseda koheselt töötaja palkamise või raamatupidamisprogrammi pärast, võid hoopis otsida hea partneri, kellele oma rahaasjad usaldada.

Raamatupidamisteenuse peamine eelis raamatupidaja palkamise ees on aja ja raha säästmine. Kuidas? Kvaliteetset raamatupidamisteenust on võimalik sisse osta vaid paarikümne euroga kuus, kuid konkurentsivõimelise palgaga töötaja kulu on umbes 2000 eurot. Summade vahe on märkimisväärne. Lisaks aja ja raha kokku hoiule, säästab raamatupidamisteenus sind ka personalitööst. Sa ei pea muretsema palga-, haiguslehtede ega puhkusearvestuse pärast – see kõik jääb teenusepakkujale.

Alustavad ettevõtjad arvavad ekslikult, et suudavad esialgu ettevõtte rahaasjad hoida ise korras. Levinud on arusaam, et paari ostutehingu jälgimine ja endale palga maksmine ei vaja erilisi teadmisi. Kuid kas sina oskad peast palgaarvestust teostada ja seletada maksude jagunemist? See oli lihtne, eksole? Aga kuidas käib TSD või KMD esitamine? Kas tead, mis on erisoodustus või kuidas käib lähetuskulude arvestus? Mis üldse käib lähetuskulude alla? Enam vastused nii lihtsad ei ole ja eksimused on kerged tulema.

Seega raamatupidamine hõlmab endas peeneid nüansse, mis nõuavad vastavat kutseoskust, kuid ei kuulu ettevõtja põhitegevuste hulka. Juhi esmane ülesanne on ettevõtte juhtimine – klientide leidmine, teenuse arendamine ja kasumi teenimine.RAAMATUPIDAMISTEENUSE EELISED:

  • märkimisväärne rahaline kokkuhoid;
  • võimalus pühenduda maksimaalselt põhitegevusele;
  • kompetents ja teadmised rahaasjade korrashoidmisel;
  • efektiivne maksunõustamine ja optimeerimine;
  • lihtsus, kiirus ja mugavus.

VÄIKE ABIMEES

Oleme loonud mugava kalkulaatori, mis aitab arvutada raamatupidamisteenuse hinda. Kalkulaator arvestab automaatselt sisestatud ühikute hulka ning kuvab esialgse hinna.